Language Exchange ♣ → Zuiop™ International (www.zuiop.com)
 
podrozejezykowe Language Travel / Sprachreisen:
www.lisa-travel.co.uk ( UK / England ) ( USA )
www.viajes-idiomas.es
www.soggiorno-linguistico.it
www.lisa-sprachreisen.de ( .de ) ( .at ) ( .ch )
 Wskazówki językowe, informacje i pomoc:
Warunki korzystania:

1.
Korzystanie z Zuiop™ International (www.zuiop.com) jest bezpłatne. Możecie Państwo bezpłatnie poszukiwać innych osób oraz kontaktować się z nimi również bezpłatnie. Ponadto mogą Państwo bezpłatnie zapisać się na naszej stronie.

2.
Nawiązanie kontaktu z osobą, która zapisała się na naszej stronie jest wyłącznie dozwolone w celach określonych przez daną osobę. Gdy są Państwo zainteresowani prosimy kontaktować się z daną osobą bezpośrednio przez podany przez nią sposób kontaktu lub napisanie wiadomości e-mailowej przy pomocy systemu e-mailowego Zuiop™ International. Wówczas należy napisać wiadomość tekstową w odpowiednim oknie "NAPISZ E-MAIL". Nawiązanie kontaktu z daną osobą jest bezpłatne.

3.
Mogą Państwo również sami zapisać się na naszej stronie internetowej. Zapis jest dozwolony jedynie w celu:
- wymiany językowej,
- innego rodzaju kontaktu z językiem,
- międzynarodowej wymiany / pobytu zagranicą lub
- innego powodu: język lub podróż.
Zapis na naszej stronie internetowej jest bezpłatny. Zapisu należy dokonać w odpowiednim profilu i należy podać informacje odpowiadające rzeczywistości.
Wszelkie wpisy, które nie dotyczą wymiany językowej, innego rodzaju kontaktu z językiem, międzynarodowej wymiany / pobytu zagranicą lub innego powodu: język lub podróż i w jakiejkolwiek formie są sprzeczne z treściami pożądanymi, są zabronione.

4.
Administratorzy Zuiop™ International mają prawo w każdej chwili wykasować wpisy bez podania powodu. Wykasowanie danych nastąpi wówczas, gdy wpis został dokonany w innych celach jak te podane powyżej bądż gdy dane są sprzeczne. Prawo administaratora upoważnia go do wykasowania takich wpisów, które nie mają nic wspólnego z nauką języków obcych bądz podróżami lub w jakikolwiek sposób zawierają treści sprzeczne z pożądanymi oraz nie mają nic wspólnego z nauką języków.
Nasza strona internetowa jest wyłącznie stroną wspierającą wymianę językową i kontakty z językiem obcym, nie jest natomiast stroną do flirtowania. Gdy szukają Państwo partnera do flirtu polecamy następujące bezpłatne, łatwe w obsłudze strony internetowe Yahoo Personals lub FriendScout24.

5.
Administratorzy strony Zuiop™ International nie gwarantują poprawności wpisów i zgodności ich z prawem oraz nie obejmują gwarancji funkcjonalności tej strony oraz wynikających z jej użytkowania skutków. Nie jesteśmy również odpowiedzialni za treści stron internetowych, do ktorych mamy odlinkowania.Cieszymy się, że korzystają Państwo z naszej strony internetowej i mamy nadzieję, że mogliśmy Państwu pomóc.
Express Profile
Language Exchange in:


My first language:

Searched for:

My e-mail: 
(End).
T
e
r
m
s

o
f

U
s
e
Zuiop™ International (www.zuiop.com):  Warunki korzystania  Pomoc  Kontakt  Ochrona danych  Impresarium
Copyright © 2000-2018 Oliver Schmidt, Zuiop™ International (www.zuiop.com). All Rights Reserved.
Zuiop™ is a national and international Trademark (TM).
Please also visit: www.deutscher-lebenslauf.de frankfurt-wohnung-fuer-japaner

Google
 
Web www.zuiop.com
Language Travel
Express-Search (cities): A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z