Language Exchange ♣ → Zuiop™ International (www.zuiop.com)
 
Language Travel Language Travel / Sprachreisen:
www.lisa-travel.co.uk ( UK / England ) ( USA )
www.viajes-idiomas.es
www.soggiorno-linguistico.it
www.lisa-sprachreisen.de ( .de ) ( .at ) ( .ch )
 Podmínky použití:

1.
Používání internetové stránky Zuiop™ International (www.zuiop.com) je bezplatné. Můžete bezplatně hledat jiné osoby a také je můžete přímo kontaktovat. Kromě toho můžete také zdarma na naší internetové stránce vložit svůj vlastní příspěvek.

2.
Kontaktování osoby, která vložila příspěvek na naši internetovou stránku, je povoleno jen za účelem, který si ona sama zvolí. Budete-li mít zájem, můžete tuto osobu kontaktovat přímo na uvedený kontakt nebo jí pomocí e-mailového systému firmy Zuiop™ International zaslat e-mailovou zprávu a to tak, že u zvolené osoby v kontaktních informacích kliknete na tlačítko "NAPSAT E-MAIL". Kontaktování jiné osoby je též zdarma.

3.
Vy sami také můžete přidat příspěvek na naši internetovou stranku. Příspěvek je možný vložit pouze za tímto účelem:
- jazyková výměna,
- jiný druh jazykového kontaktu,
- mezinárodní výměna / zahraniční pobyt nebo
- z jiných jazykových nebo cestovních důvodů.
Zadání příspěvku na naší internetovou stránku je zdarma. Příspěvek musí být zařazen do správné kategorie a být pravdivý.
Příspěvky, které se netýkají jazykové výměny, jiného druhu jazykového kontaktu, mezinárodní výměny / zahraničního pobytu nebo nejsou vloženy z důvodů jazykových nebo cestovních nebo jsou jakkoliv neslušné, nejsou povoleny.

4.
Provozovatelé stránky Zuiop™ International mají právo příspěvky kdykoli bez udání důvodu smazat. Příspěvek bude určitě smazán, pokud nebude odpovídat výše uvedeným důvodům k vložení příspěvku nebo bude-li příspěvek jakkoliv neslušný. Ani toto právo provozovatelů smazat takové příspěvky, které se nevztahují k jazykům nebo cestování nebo příspěvky, které jsou neslužné, resp. nemají nic společného s učením jazyků, neopravňuje uživatele takové příspěvky do databáze vkládat.
Naše internetová stránka není stránkou na seznámení / sjednávání si rande, nýbrž slouží pro jazykovou výměnu a jazykové kontakty. Hledáteli partnera / -rku na schůzku, doporučujeme Vám využít např. tyto stránky Yahoo Personals, FriendScout24., které jsou velmi dobré, zdarma a jednoduše se ovládají.

5.
Provozovatelé stránky Zuiop™ International v žádném případě nepřebírají odpovědnost za správnost a legálnost příspěvků a také v žádném případě nepřebírají ručení za funkčnost této internetové stránky a z toho vyplývajících možných následků. Kromě toho nepřebíráme taky žádnou zodpovědnost za obsah internetových stránek, na něž jsou zde uvedeny hyperlinky.Těší nás, že využíváte naší internetovou stránku a věříme, že Vám našimi službami budeme nápomocni.
Rychlé vložení příspěvku
Jazyková výměna v:


Můj mateřský jazyk:

Hledaný jazyk:

Můj e-mail: 
(konec).
p
o
d
m
í
n
k
y
p
o
u
ž
í
v
á
n
í
Zuiop™ International (www.zuiop.com):  podmínky používání  pomoc  kontakt  ochrana dat  impressum
Copyright © 2000-2018 Oliver Schmidt, Zuiop™ International (www.zuiop.com). Všechna práva vyhražena.
Zuiop™ je národní a mezinárodní obchodní značka / Trademark (TM).
Please also visit: www.deutscher-lebenslauf.de frankfurt-wohnung-fuer-japaner

Google
 
Web www.zuiop.com
Language Travel
Rychlé vyhledávání (města): A B C Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U V W X Y Z Ž